עבודות צבע

עבודות צבע

 

עבודות צבע – אותה הגברת בשינוי אדרת

חידשתם את התשתיות, שברתם קירות, הוצאתם רצפות, החלפתם את המטבח, וזרקתם את הרהיטים הישנים. לאט לאט, השקט חוזר הביתה, והוא מתחיל לקבל צורה של בית מבחוץ ומבפנים. כמעט כל השיפוץ מאחוריכם ועכשיו הגעתם לשלב הכיפי – הכנסת צבע לחיים. כיצד בוחרים את הצבע המתאים? האם לצבוע לבד או להיעזר בחברה מקצועית? אתם שאלתם, אנחנו עונים.

עבודות צבע

כיצד בוחרים צבע לבית?

את הצבעים מומלץ לבחור בהתאם לגודל החדר ולאווירה אותה מנסים להשיג. כמובן שגם לצביעת הבית ישנם חוקים של אנשי המקצוע שעיקרם – חדר קטן מומלץ לצבוע בצבעים בהירים בעוד שבחדר גדול אפשר להתפרע עם קשת רחבה יותר של צבעים. בנוסף, על ידי צבעים יכולים ליצור אשליה של גובה או של מרחב ולהפריד בין חללי מגורים. יש הבדל מהותי בין בחירת צבע לסלון לבין בחירת צבע לחדרי הבית השונים. צבעים דומיננטיים, צבעים חזקים לא בהכרח מתאימים לכל חדר או לכל הקירות בחדר וכדאי לתת תשומת לב לנושא.

לאתר של טמבור

TambourLogo

לאתר של נירלט

נירלט לוגו

השאירו את הצביעה למקצוענים

תורת הפנג שווי טוענת שלכל צבע יש אנרגיות משלו ובחירת הצבע של הבית היא קריטית כי היא משפיעה על האווירה בבית. כך או אחרת, בין אם תורת הפנג שווי נכונה או לא, צבע בהחלט מכניס ובכן – צבע לחיים. לביצוע עבודות צבע באופן מקצועי ישנה חשיבות גדולה, הצבע הוא מוטיב מרכזי, עוזר לתחום חללים בבית וליצור תחושה של הפרדה. הוא מרענן את החלל, משנה אותו והוא אלמנט עיצובי בפני עצמו. למרות שצבע הוא בהחלט משהו שאפשר לעשות בשיטת "עשה זאת בעצמך", עדיין ולרוב צביעה מקצועית תהיה עדיפה. מה גם שפעמים רבות צביעה נראית פשוטה אך תכל'ס היא מתגלה כהרבה עבודה שמצריכה דיוק והקפדה והיא אינה שולית בכלל. לכן, כדי ליצור מראה מתוחכם ומושלם שווה לפנות למומחים בתחום.

עבודות צבע

איזי בילדר - שיפוץ דירה

לפרטים אודות עבודות צבע חייגו למספר :

073-7969751

הכנת הבית לצביעה

בין אם אתם מתכוונים לצבוע את הבית בכוחות עצמכם ובין אם אתם מזמינים את שירותיו של קבלן צבע מקצועי, חשוב שתוודאו כי לפני ביצוע עבודות צבע נעשתה הכנה נאותה הכוללת טיוח סדקים ונפיחויות, טיפול ברטיבות ועובש, הסרת שכבות צבע קודמות ושיוף הקירות (לטובת יישור המשטח). טיפול בבעיות מסוג אלו, לפני מועד הצביעה יבטיח כי עבודות הצביעה יתבצעו נכון, ללא תקלות עתידיות ומבלי שנצטרך לחזור שוב על אותה הפעולה. פרט חשוב נוסף שעליו עליכם להקפיד עליו הוא עבודה עם חומרים טובים ואיכותיים.

עבודות צבע

מהו הזמן הנכון לעשות עבודות צבע בזמן השיפוץ?

הצבע הוא המעטפת של הבית, מבפנים ומבחוץ ולכן את שלב הצביעה נהוג לבצע אך ורק בתום השיפוץ, תוך הקפדה על שלושה גורמים עיקריים: עבודת ההכנה, צורת הביצוע ואיכות החומרים. כאשר הצביעה נעשית במסגרת עבודות שיפוץ, זוהי אחריותו המקצועית של קבלן השיפוצים וכל שעליכם לעשות הוא לוודא שבחרתם באיש מקצוע טוב. תפקידו לוודא כי הצבעים מנוסים ומקפידים על כל שלבי הצביעה. לכן וודאו כי מדובר בקבלן עליו אתם יכולים לסמוך וכי הוא עובד עם טובי החומרים ועם חברות המותג המוכרות.

Last updated by at .