בידוד תרמי

בידוד תרמי ואקוסטי – הכל מתחיל בתכנון נכון

בידוד תרמי לקירות משלב חיפוי חיצוני או פנימי עם מערכת בידוד ובניה מתקדמת. זוהי שיטה חכמה, מהירה, חסכונית ואקולוגית ליצירת מעטפת בידוד חיצונית מושלמת לבית

בידוד תרמי הוא מונח רחב מאוד וישנם המון אפשרויות לשמירת טמפרטורת הבית, מערכת תרמו האוס לקירות חוץ היא פתרון בידוד חדשני לבתים קיימים ובתים בבנייה. היא משלבת בנייה ירוקה עם חיסכון מאד משמעותי בצריכת האנרגייה בבית לצרכי חימום וקירור. היא מעניקה בידוד מושלם, חוסכת בעלויות חימום וקירור הבית ובכך מחזירה את עלויותיה במהירות, היא קלה ומהירה ליישום והיא שיטת הבידוד היחידה בעלת תו תקן ירוק.
חברת תרמו האוס Termo House מקבוצת גולמט פתרונות מתקדמים לבניה, היא חברה שמפתחת, מייבאת ומתקינה פתרונות בידוד לבתים חדשים וקיימים במטרה לבודד אותם באופן אופטימלי וליצור בכך חיסכון משמעותי באנרגיה. הייחוד כאן הוא שמדובר בבידוד חיצוני לבית על ידי מערכת חיפוי חיצוני, אשר פותרת את בעיית הגשרים התרמיים אשר נוצרים כשעובדים בשיטת בידוד מבנים מחלקם הפנימי. בידוד חיצוני בשיטת תרמו האוס יוצרת מעטפת בידוד מושלמת אשר מכסה את כל המבנה ובכך מונעת היווצרות גשרי קור. בנוסף לכך, הבידוד החיצוני מונע את התופעה הבעייתית של התרחבות והתכווצות קירות הבית בשל שינויי טמפרטורה, תופעה אשר יוצרת סדקים בקירות. כך, התקנת מערכת תרמו האוס בבית לא רק חוסכת אנרגיה אלא מונעת היווצרות סדקים ומאריכה את חיי הבניין.
בנוסף ניתן למצוא מערכות דומות אצל תרמוקיר, מקיבוץ חורשים אשר מייצרים טייחים לבידוד כל מעטפת בניין וכן גם מערכת מצויינת לעיטוף הבית אבל כמו שנאמר העולם הזה הוא המילה האחרונה בתחום הבניה וניתן למצוא מידע ומוצרים מעולים גם בחברות פוליביד, האאמה, מיסטר פיקס, מלגול, אורבונד ועוד ועוד… מבולבלים? ניתן ללכת לאתר של המועצה לבנייה ירוקה ולנסות להביןן מה הכי מתאים לכם, רוצים לקר את הדרך? אנחנו כאן כקבלני ביצוע לבידוד תרמי ושליכט צבעוני למעטפת, צרו קשר עם איזי בילדר שיפוצים וננסה לראות כיצד גם לכם יהי חם בחורף וקר בקיץ…

מחפשים בידוד תרמי ?

איזי בילדר שיפוצים כאן לכל שאלה, טלפון משרד - 073-7969751

להשארת פרטים

יתרונות הבידוד התרמי

 • חסכון בעלויות חימום וקירור הבית : השיטה מביאה לחסכון של עד 60% מצריכת האנרגיה בבית.
 • הגנה לטווח ארוך על קירות הבית : המערכת מגינה על קירותיו החיצוניים של המבנה ובכך מונעת בלאי שלו וחוסכת תיקונים בקירות חיצוניים לאורך שנים ארוכות.
 • גמישות : יישום שיטות הגנה תרמית אפשרית על כל קיר חיצוני עם כל חיפוי.
 • עיצוב ואסתטיקה : המערכת מייצרת מראה אחיד ונאה של קירות הבניין החיצוניים.
 • אקולוגיה : מכיוון שמערכת לבידוד תרמי גורמת לירידה משמעותית בצריכת האנרגיה של הבית היא מסייעת למנוע זיהום אויר, שומרת על הסביבה ומיישמת עקרונות ירוקים בבניית או שיפוץ הבית שלכם.

כיצד יוצרים בידוד לקירות חיצוניים עם שיטת תרמו האוס

1. הדבקת את לוחות הבידוד לקיר על ידי חומר הדבקה ייעודי אשר נקרא וובר-תרם 310.
2. עיגון לוחות הבידוד אל הקיר על ידי עוגני הצמדה מתאימים מפלסטיק עמיד במיוחד אשר מיועדים לחיזוק לוחות בידוד על גבי קירות חיצוניים ופנימיים.
3. כיסוי לוחות הבידוד בשכבה ראשונה של וובר-תרם 320 – תערובת צמנטית ליישור קיר אשר מצופה בלוחות בידוד.
4. הטבעת רשת אינטרגלס בשכבה הראשונה של הוובר-תרם 320. זוהי רשת שריון מזכוכית אשר מיועדת לטיח, צבע ואיטום.
5. כיסוי את רשת האינטרגלס בשכבה שניה של וובר-תרם 320.
6. המתנה של יומיים לייבוש החומר.
7. כיסוי החומר בטיח מכל סוג שהוא.

תחום נוסף בבידודים הוא הפייבר צמנט הוא חומר גלם חדשני אשר משמש לייצור מגוון רחב של מוצרי חיפוי ופתרונות בניה ירוקים ואקולוגיים, ביניהם לוחות דק, לוחות רצפה, ומגוון רחב מאד של מוצרי חיפוי קירות מתקדמים. מוצרים אלו מפותחים על ידי חברת SHERA ומיובאים בלעדית על ידי חברת מ.א.ל.מ – מוצרי איכות לבנייה מתקדמת. מוצרי פייבר צמנט לחיפוי קירות אלו כוללים לוחות פייבר צמנט לחיפוי קירות ומחיצות, לוחות בטון אדריכלי לחיפוי קירות, לוחות פלאנק בפרופילים שונים, קרשים וסטריפים במרקמים שונים, לוחות דקורטיביים מוטבעי טקסטורה לחיפוי קירות, לוחות מוטבעי פיגמנטים ועוד.

פייבר צמנט – טכנולוגיה ירוקה בשירות הבית שלכם

חברות כמו אקשטיין, מאמם ודומות מתמחות בטכנולוגיות ופתרונות בניה אקולוגיים אשר מיועדים להחליף את מוצרי הבניה המסורתיים במוצרים ירוקים ואקולוגיים, וכל מוצרי הפייבר צמנט שלה הם מוצרים אקולוגיים מן המדרגה הראשונה:
• טכנולוגיית פייבר צמנט מבוססת בעיקרה על חול צמנט ועל סיבים אורגניים של תאית (צלולוז).
• כל מוצרי הפייבר צמנט של חברות אלו מפותחות ומיוצרים בשיטות אקולוגיות, בשילוב 30% חומרים ממוחזרים, ותהליכי ייצור חסכוניים באנרגיה וללא פליטת חומרים מזהמים לסביבה.
• מוצרי פייבר צמנט מותקנים בשיטת התקנה יבשה וחוסכים מים, פסולת ותהליכי בנייה מיושנים כגון טיח, חציבות וכדומה.
• המוצרים עמידים לסביבה החיצונית, אינם דורשים טיפול מיוחד או חומרי תחזוקה וחיטוי מסוכנים ופוגעים בסביבה.
• המוצרים עמידים לאש ולכן אינם דורשים שימוש במעכבי בעירה רעילים אותם ניתן למצוא במוצרי בניה מסורתית רבים.
• המוצרים מתוקננים לאפס פליטה של חומרים רעילים.
• כל המוצרים ניתנים למחזור בסוף חייהם.
• לכל המוצרים ניתנת אחריות בינלאומית ל -50 שנה.
• חיפוי קירות במוצרי פייבר צמנט מפחית משמעותית את צריכת האנרגיה של הבית (ובכך מפחית משמעותית את עלויות החימום והקירור שלו).

  שם (חובה)

  מספר טלפון (חובה)

  נושא