חברות בנייה בשיפוץ קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט – מה מציעות חברות בנייה שונות ומה המחיר ?

זוכרים את השיר הצילו של דפנה דקל משנות השמונים ? מי יציל את הבית שלי? היא שואלת, ואם גם אתם מרגישים ככה, אם אתם מרגישים שהגיעה העת לשינוי גדול, לשיפור איכות החיים שלכם, אם גם אתם מרגישים שהבית שלכם צריך הצלה – אנחנו כאן לשירותכם.

לפני שאנחנו נכנסים לפרויקט גדול של שיפוץ דירה קומפלט, חשוב לבחון את נושא התקציב, להתכונן מראש ולבנות את סעיפי התקציב כך שנדע כמה הסיפור הולך לעלות לנו וכיצד להיערך לכך כלכלית. קבעו מה מסגרת התקציב שלכם והשאירו מקום להפתעות ולהוצאות לא מתכוננות. מניסיוננו, הן תמיד מגיעות, ולא בהכרח מכיוון שבאמצע הדרך הלקוח מחליט לשדרג את השיפוץ, אלא דווקא בגלל סיבות פחות זוהרות, כמו אילוצים שמתגלים תוך כדי תנועה ומחייבים התאמה מחודשת של התקציב. כחלק מהעבודה על תקציב השיפוץ אנחנו ממליצים לכם לבדוק את מחירי השוק הן לעבודות והן לחומרים. השוו בין קבלני שיפוצים שונים ובים ספקי חומרי גלם.

השאלה העיקרית לקראת שיפוץ דירה קומפלט היא, כמובן, כמה זה הולך לעלות?

ובכן, התשובה לכך תלויה בהרבה מרכיבים : גודל הבית, עומק השיפוץ, הסטנדרט שאתם מכוונים אליו : יוקרתי או סטנדרטי, וכן הלאה. עם זאת, כדי לתת לך מושג כללי – ממנו תוכלו לצאת ולהמשיך לחקור ולבצע התאמות לתקציב שלכם, אפשר לומר כי בממוצע, שיפוץ דירה קומפלט של דירת ארבעה חדרים, אשר כולל צביעת קירות, עיצוב בגבס, עבודות חשמל, מיזוג אויר, שיפוץ מטבח, שיפוץ חדר הרחצה, ריצוף וחיפוי קירות יעלה בין ארבעים לחמישים אלף ש"ח בממוצע. כמובן שזהו רק אומדן כללי ומחיר הסופי יכול לעלות או לרדת בהתאם לבחירות שלכם ולעומק השיפוץ. לדוגמה, החלפה של תשתיות חשמל וצנרת במסגרת השיפוץ יקפיצו את מחיר השיפוץ באלפי שקלים ואף עשרות אלפי שקלים.

באגף הריצוף – בחירה בפרקט למינציה תוזיל עלויות מכיוון שהתקנתו היא מהירה וזולה יחסית, ואינה דורשת פירוק הרצפות הקיימות. בנוסף, העלות של פרקט למינציה עצמו היא עלות נמוכה יחסית לחלופות הקיימות בשוק. גם פרקט למינציה איכותי יעלה פחות מפרקט עץ תלת שכבתי ומרוב אריחי חיפוי הרצפה הקיימים בשוק. אם יש לכם זמן וידיים טובות, תוכלו לבחור לבצע את התקנת הפקט בעצמכם ובכך לחסוך את עלויות ההתקנה ולשלם רק על החומר.

מה מציעות חברות בנייה ?

אם נפרק את העלויות לפרטיהן, אזי התקנת פרקט תעלה בממוצע 70-90 ₪ למ"ר, עיצוב בגבס יעלה בין 300 ל 400 ₪ למ"ר, שיפוץ מטבח ינוע בין 20 אלף ₪ ל 60 אלף והמחיר יכול להאמיר עוד ועוד בהתאם לרמת ההשקעה וחומרי הגלם שתבחרו (עץ מלא, סנדוויץ' או סיבית, מדפים או מגרות, סוגי הפרזול, חיפויי הקירות ומשטחי העבודה ועוד), עלות שיפוץ חדר הרחצה יכול לנוע בין 6,000 ₪ ל 20,000 ₪, וגם כאן המחיר יכול להאמיר מאד בהתאם לאיכות ויוקרת האריחים, הריהוט והכלים הסניטריים בהם נבחר. אנשים רבים מופתעים מהעלות הגבוהה של שיפוץ חדר רחצה ביחד לגודלו, אך מכיוון שמדובר בחדר יחסית קטן אך בעל תכולה יקרה – זוהי התוצאה. אריחי קרמיקה לחיפוי קירות או רצפות נעים בחברות בנייה בטווח רחב של מחירים וכדי לקבל מושג סביר אפשר לתמחר אותם ב 150 ₪ למ"ר, מקסימום תהיו מופתעים לטובה. לכך יש להוסיף עלויות של עבודות חשמל, החלפת צנרת, עבודות אלומיניום ועוד.

מתלבטים איזה חברת בנייה לבחור ?

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר מחברת בניה ללא פשרות !

שיפוץ מטבח או חדר רחצה – טיפים חשובים !

במטבח – אם אתם מעוניינים לשפץ את המטבח אך מוגבלים מבחינת התקציב – קיימות מספר אפשרויות טובות לחדש את המטבח ולייפות אותו מבלי לשלם על כך סכומים גבוהים. אפשרות אחת היא להשאיר את ארונות המטבח עצמם ולהחליף רק את החזיתות. אפשרות נוספת היא צביעת המטבח והתקנת ידיות חדשות ומעוצבות. את צביעת המטבח תוכלו להפקיד בידי אנשי מקצוע (נגרים הם הכתובת לפרויקט כזה) או להעיז ולקחת על עצמכם את האתגר. לאורך השנים ראינו הרבה מאד טבחים מיושנים שהפכו לפנינים של ממש על ידי צביעה ושדרוג שלהם במו ידיהם של בעלי הבית. כיום מאד אופנתי הסגנון של מטבח כפרי לבן מיושן. את האפקט הזה ניתן לקבל יחסית בקלות על ידי צביעה בצבע לבן אטום ושיוף של הצבע כך שהמטבח נראה מיושן, והתקנה של ידיות אמייל מעוצבות שניתן להשיג בקלות בחנויות העיצוב השונות.
בחדר הרחצה – דרך טובה להוזיל עלויות שיפוץ היא לא לחפות את כל הקירות בקרמיקה. אריחי הקרמיקה עולים כסף רב והם אחת הסיבות העיקריות לכך ששיפוץ חדר הרחצה הוא מיד סעיף כבד בתקציב השיפוץ כולו. במקום לחפות את כל הקירות בקרמיקה, ניתן לחפות רק מחצית מהם או את שני השלישים התחתונים של הקיר, ומעל להם לצבוע בצבע שמן מתאים לחדרים רטובים והוא עמיד בפני רטיבות, עובש, פטריות וכיוצא באלו. התוצאה היא מראה נקי יותר, עמוס פחות, והקלה משמעותית על התקציב.

    שם מלא (חובה)

    טלפון (חובה)

    ההודעה שלך

    שיפוץ חדש מול ישן

    גם בחצר הרחצה אפשר לשפץ ולשדרג את הארונות ואמצעי האחסון במקום לזרוק ולקנות חדש, בדומה לארונות המטבח. צביעה בצבע חדש ורענן והחלפת הידיות הישנות בידיות מעוצבות תהפוך את ארון הכיור שלכם לארון חדש לחלוטין ותחסוך לכם אלפי שקלים שתוכלו להפנות לאפיקים אחרים.