נקיון ושטיפת מבנים בלחץ מים גבוה

נקיון מבנים בלחץ מים הוא הפתרון הטוב ביותר למקרים של לכלוך קשה וכתמים עקשניים. ניקוי בלחץ מים גבוה יעיל מאוד לגגות, קירות מבנים ולבניה מתועשת מתבצע בלחץ מים גבוה.

ניקוי בלחץ מים גבוה
שטיפת גגות רעפים

כאשר אנו עומדים בפני מבנה שזקוק לניקוי יסודי, לא תמיד ניתן לעשות את העבודה עם מים וסבון. גם דטרגנטים מיוחדים וכימיקלים לא תמיד יספיקו כדי לנקות מבנים שמצבם גרוע, ולא פעם צריך אמצעים רציניים וחזקים יותר כדי להגיע לתוצאות הרצויות : מבנה נקי ומצוחצח. במקרה כזה, ניקוי מבנים בלחץ הוא פתרון מצוין שמביא לתוצאות מעולות בפרק זמן קצר. אך ניקוי בלחץ מים הוא טוב להרבה מאד תחומים ולא רק לתחום של ניקוי מבנים בלחץ מים. באמצעות לחץ מים גבוה ניתן לנקות משטחים שאי אפשר לנקות בשום דרך אחרת, בין אם מדובר בלכלוך קשה ועקשני, ובין אם מדובר במשטחים אשר אסור לחשוף אותם לחומרי ניקוי שונים.

ניקוי בלחץ מים גבוה

מחפשים ניקוי בלחץ גבוה? התקשרו לקבל הצעת מחיר!!

  • ניקוי ושטיפת מבנים
  • חידוש ושטיפת משטחי בטון
  • ניקוי ושטיפת גגות רעפים
  • ניוקי וחידוש אבנים משתלבות
  • ניקוי וחידוש אבן ירושלמית
  • שטיפת קירות ואבני חוץ

אילו משטחים ניתן לנקות בלחץ מים גבוה ?

מלבד ניקוי מבנים בלחץ, ניתן לעשות שימוש במכשירים לניקוי בלחץ מים גבוה למגוון של משטחים. ניקוי בלחץ מים גבוה מתאים במיוחד למשטחים מחוספסים, משום שיש ללכלוך נטייה להצטבר בחלקים המחוספסים של המשטח. טכנולוגית הניקוי שלנו מאפשרת לנקות ולשקם משטחים שלאורך השנים לא רק שצברו לכלוך וכתמים קשים להסרה אלא גם איבדו את שכבת הציפוי אשר מגנה עליהם, נשחקו ואיבדו את הברק שלהם. ניתן לנקות בלחץ מים גבוה משטחי אבן טבעית כמו אבן ירושלמית וסוגי אבני השיש השונים, משטחי בטון, רצפות בטון, פסיפסים, משטחי אספלט, רצפות גרנוליט, אבנים משתלבות, מדרכות, אבני שפה, קירות, רצפות פרקט, משטחי דק, שלטי חוצות, סוככים ומתכות לסוגיהן.

נקיון מבנים בלחץ מים – מה אנחנו מנקים?

באמצעות מכונות מתקדמות לשטיפה ונקיון בלחץ מים גבוה, חברתנו מעניקה שירותי נקיון מבנים בלחץ מים ושטיפה בלחצים גבוהים של כל סוגי הקירות, כל סוגי חיפויי הקירות והרצפות, נקיון של ברכות ומזרקות, משטחים שונים בתוך המבנה ומחוצה לו ועוד.
באמצעות המכונות רבות העוצמה שלנו אנו יכולים לנקות קירות שכוסו בגרפיטי, כך שיראו חדשים ונקיים לחלוטין. אנו יכולים לנקות באופן מוחלט עובש, חלודה, שאריות בטון ועוד. מכירים את המראה הנורא של קירות בתים אשר מכוסים בפרש עטלפים או ציפורים? גם לזה יש פתרון באמצעות נקיון מבנים בלחץ מים גבוה. הזמינו אותנו ואנחנו נדאג שהמבנה שלכם והקירות שלכם יהיו נקיים ומצוחצחים.
סיימתם בניה ונותרו רסיסי בטון פזורים על השבילים, החיפויים או הקירות? נקיון מבנים בלחץ מים גבוה יפתור את הבעיה אחת ולתמיד, ביעילות ובמהירות. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לנו לנקות ביעילות גם משטחים מיוחדים כמו משטחים של אבן סלעית, אבנים מיוחדות, משטחי גרנוליט ועוד. נקיון בלחץ מים גבוה מנקה ביסודיות את כל המשטחים מבלי לפגוע בהם או בציפוי שלהם והתוצאה היא משטחים נקיים ומצוחצחים.

נקיון גגות בלחץ מים גבוהה – מה אנחנו מנקים?

באמצעות נקיון מבנים בלחץ מים גבוה ניתן להסיר סוגי לכלוך מגוונים ומפתיעים כמו שאריות מזון ואפילו מסטיקים, כתמי עובש, פטריות, סימני צמיגים, כתמי שמן, כתמי פיח, כתמים מנשירת פירות מעצים, לשלשת של ציפורים ושל עטלפים, כתמי בטון, כתמי טיח, ירוקת, גרפיטי, כתמי צבע ועוד.
באמצעות הציוד הייעודי של נקיון מבנים בלחץ מים גבוה ניתן לנקות גם מדרכות, גשרים, בריכות, מאגרי מים, כיכרות, פסלים, מצבות, אנדרטאות, חומות אבן, גגות רעפים ועוד. ניתן גם לנקות באמצעותו ציוד תעשייתי כבד, מכולות, חדרי אשפה, דחסנים, חניונים, מפעלים, חניות תת קרקעיות, מחסנים ועוד.

שטיפת רחבות בטון
שטיפת אבנים משתלבות
שטיפת בתים בלחץ מים

נקיון מבנים בלחץ מים – לכל סוגי המבנים :

באמצעות לחץ מים גבוה ניתן לנקות את כל סוגי המבנים הקיימים, החל מבתים פרטיים, בתי מגורים משותפים, מבני תעשייה, מפעלים, משרדים, בתי מלון, טיילות, מדרחובים, תחנות אוטובוס, מבני ציבור, מוסדות חינוך, קניונים ועוד היד נטויה. ככל שהמבנה ציבורי יותר ומשרת קהל רב יותר, הוא חשוף יותר להצטברות של לכלוך קשה, מפגעים ונזקים, חלקם נובעים מההתנהלות הטבעית של הסביבה, חלקם מחשיפה לחומרים מזהמים שונים, חלקם כתוצאה מפעילות של בעלי חיים שונים, נזקים של ונדליזם ועוד. על מנת להסיר את שכבות הלכלוך הקשה במהירות וביעילות ולהשיב למבנה את חזותו הנאה, הזמינו בהקדם שירותי נקיון מבנים בלחץ מים גבוה ואנו נעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מדוע הגרניק הביתי שלכם לא מספיק לצורך נקוי מבנים בלחץ מים ?

מכונות גרניק ביתיות הפכו להיות פריט מבוקש בקרב ההנדי-מן הביתי, ואפשר להבין מדוע. הן צורכות כשישים אחוזים פחות מים מצינור הגינה שלכם, ומספקות פי עשר עד פי חמישים יותר כח ניקוי ממנו. הן מנקות היטב את הבית ואת הגינה ואפילו מצליחות לפתוח סתימות קלות. הן טובות לניקוי רכבי שטח לאחר מסעות שטח ומסירות בקלות את הבוץ והאבק שנצבר במהלכם. עם זאת, מכונות גרניק ביתיות אינן ערוכות לעבודה מקצועית כמו מכונות מקצועיות. הן מיועדות לשימוש ביתי ולמשימות ניקיון קלות יחסית המדד ללחץ מים המקובל בשוק נמדד כ – "באר" (bar) המכונה הביתית הממוצעת מגיעה לכ 160 באר ומכונת ניקוי בלחץ מקצועית מגיעה לכ – 250 באר, כמו כן יש לנו מכונות בלחץ גבוהה אשר ניתן לשלב בתוכם חומרי ניקוי חזקים וגם שילוב של מים רותחים.את הבייתיות ניתן להפעיל אותן לפרקי זמן קצרים יחסית ולכן הן מתאימות לעבודות ניקיון קלות שאינן דורשות את הפעלתן לאורך זמן רב ברציפות. לעומתן, מכונות נקיון בלחץ מקצועיות, כמו אלו שאנחנו מחזיקים, הן סוסי עבודה של ממש. הן בנויות לשימוש ממושך, לעומס עבודה רב ומסוגלות להוריד שאריות בטון, צבע וטיח חיצוני. ניתן להפעיל אותן ברציפות ולכן הן מתאימות למשימות נקיון עמוק ומורכב, כמו שירותי הנקיון שאנו מציעים לכם. מחיריהן של מכונות גרניק ביתיות מתחילים ב כ 700 ₪ ומגיעים עד למספר בודד של אלפי שקלים, ואילו מכונות מקצועיות מתחילות במחירים של כחמשת אלפי שקלים ויכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים. כך שאם אתם מעוניינים בעבודות נקיון בתים בלחץ, אתם בוודאי מבינים כעת שמכונות נקיון ביתיות לא יכולות לבצע את העבודה ולהמשיך לשרת אתכם לאורך זמן. לכן אם אתם זקוקים לנקיון עמוק ויסודי בלחץ מים, אל תנסו לעשות זאת בבית באמצעות המכונה הביתית שלכם, צרו עמנו קשר ונגיע אליכם במהרה עם הציוד המתקדם שלנו, ונבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שטיפת משטח בלחץ מים
ניקוי גגות