צביעת דירה

צביעת דירה היא פרויקט שכמעט כל אחד מאיתנו מכיר והיה צריך לדאוג לו בשלב כזה או אחר של חייו. בין אם לפני כניסה לדירה חדשה, או אחרי פינוי של דירה ישנה שגרנו בה בשכירות, בין אם במסגרת שיפוץ בית, עיצוב הבית או פשוט לשם רענון וניקיון כמו שעושים רבים מאיתנו לקראת פסח.

צביעת דירה

מי יצבע את הדירה שלי?

כאשר אתם עומדים בפני צביעת דירה סביר להניח שתשקלו את שתי האפשרויות הנפוצות : לצבוע את הדירה לבד, או לעשות מיקור חוץ ולפנות לאיש מקצוע שיעשה את העבודה עבורכם. לכל בחירה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כמובן. בשיטת עשה זאת בעצמך אתם חוסכים חלק מהעלויות,וזה בהחלט אינו דבר של מה בכך כשאתם סטודנטים, למשל, ועוברים מדירה סטודנטיאלית אחת לדירה סטודנטיאלית אחרת, וצופים עוד מעברים כאלו בעתיד הקרוב. ועם זאת, בשיטת עשה זאת בעצמך אתם נדרשים להשקיע זמן רב ועבודה רבה, וסביר להניח שלא תצליחו להגיע לתוצאה איכותית אליה ניתן להגיע כאשר איש מקצוע צובע את הדירה. מה גם שתצטרכו להשקיע זמן ומאמץ בנסיעה אל חנות לחומרי בניין, רכישת הצבע וכל הציוד הנלווה, וניקוי הדירה לאחר הצביעה. כאשר אתם בוחרים באיש מקצוע שיעשה את העבודה – אתם חוסכים את הזמן והמאמץ ומשלמים עליהם בכסף. מה אתם מעדיפים? אנו שמים ללב שככל שחולפות השנים, אצל אנשים רבים הזמן הופך להיות יקר יותר מהכסף. הרי גם ליום חופשה יש עלות. ואנשים רבים מעדיפים להמשיך בשגרת יומם בה שעות היום מוקדשות לעבודה במקצוע שלהם, ושעות הפנאי מוקדשות למשפחה, ולפנות לשירותים מקצועיים שיעשו את העבודה הטובה ביותר תמורת תשלום. הפרדת סמכויות, מקצוענות וניהול זמן נכון, הם שם המשחק היום.

צביעה בשליכט
צביעת דירה בגוון אדום
צביעה בשליכט

בחירה בין חברת שיפוצים או חאפר?

ובכן, אם אתם בוחרים שלא לצבוע את הדירה בעצמכם אלא לפנות לאיש מקצוע, אנחנו עומדים כעת בפני הבחירה הבאה : האם לפנות לחברת שיפוצים או איש מקצוע אמין, או להתפתות לשלטי "צביעת דירה ב 900 ₪" אשר תלויים כמעט בכל צומת ועל כל לוח מודעות מקומי. הבחירה בין שתי אופציות אלו היא בחירה חשובה ומשמעותית. זוהי הבחירה שתקבע אם בסופו של יום תקבלו שירות ותוצר איכותיים, מקצועיים וראויים, לבין תוצר עבודתם של חאפרים שמעגלים פינות, משתמשים בחומרים ירודים ולעתים קרובות מושכים את זמן העבודה עוד ועוד ודורשים תוספות במחיר. לא בכדי אומרים כולם : הזול הוא היקר, וכמה שצדקה סבתא שלי החכמה שהיתה אומרת לי : "לעניים אין כסף לקנות דברים בזול". למה היא התכוונה הסבתא החכמה שלי? היא התכוונה לכך שהזול תמיד יגרור אחריו הוצאות נוספות, בין אם בתיקונים ובין אם ברכישה מחודשת כשהזול מאכזב, מתפרק ומתבלה במהירות, ובמקרה של צביעת דירה : עבודה זולה ולא מקצועית תוביל לתוצאה שברוב המקרים תיראה חובבנית ולא תשביע את רצוננו, ותצריך אותנו לבצע שיפורים ותיקונים שיהפכו את העסקה הזולה לעסקה לא כדאית. לכן ההמלצה שלנו היא לא להתפתות לעסקאות שנראות נפלא על השלט בצומת, אלא לבחור בחברת שיפוצים אשר מעניקה את השירות הטוב ביותר, אשר יש לה אינטרס לשמור על לקוחות מרוצים, ואת כל הידע, הניסיון, הכלים והחומרים הטובים ביותר שיספקו לכם את התוצאות הטובות ביותר.

איזי בילדר – שיפוץ דירה, כי מקצועיות זה אנחנו!

כאשר אנחנו צובעים דירה צביעה רגילה או צביעת שליכט צבעוני אנו מגיעים עם כל הציוד הנדרש, צבעים איכותיים, כלים מקצועיים שמספקים מענה לכל צורך של תיקון וצביעה, מברשות ורולרים איכותיים והחשוב מכל : אנשי מקצוע מנוסים ואחראיים אשר מחויבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו לא חוסכים עליכם, לא בחומרים, לא בצוות ולא בזמן. שביעות הרצון שלכם היא הדבר החשוב לנו ביותר, והלקוחות המרוצים שלנו הם הנכס החשוב ביותר שלנו, עליו אנחנו מקפידים לשמור תמיד. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ואת השירות הטוב ביותר שניתן.