שולח בטון לפינג פונג

שולחן פינג פונג בטון בבית

שולחנות פינג פונג

שולחן פינג פונג חיצוני מבטון

שולחן פינג פונג מבטון הוא המצאה נהדרת. באו אנשים ואמרו – תביאו לי את השולחן הזה, אבל תיצקו אותו מבטון. ומדוע כך? כי הם הבינו מספר דברים. ראשית, הם ביקשו את השולחן הזה מלכתחילה כי הייתה להם בקשה לאפשר לאנשים לפעלול, להפעיל, לשחק ולהתנועע בו וסביבו. למעשה, לשחק פינג פונג.

מדוע היה צריך ללכת רחוק כל כך ולבקש שהשולחן יהיה עשוי בטון ולא מצופה בשכבה יפה של שליכט צבעוני דווקא? כי, למעשה, לשולחן פינג פונג מבטון יש יתרונות שלא חשבנו עליהם, או שכן, לאור כך שאנחנו מתעניינים בנושא מלכתחילה.

שולחנות חיצוניים מבטון

שולחן פינג פונג חיצוני מבטון

הבא נחזור רגע להתחלה. שולחן פינג פונג מבטון, סביר שיהיה לשימוש ציבורי, בין אם לתבי ספר, פארקים, אולי גם גינות ציבוריות ומה לא – ולפי כך, מדובר כאן ברהיט רחוב. על כן השם המלא של מוצר זה יכול לעלות בגוגל, במילת החיפוש – שולחן פינג פונג מבטון לרחוב.

עכשיו, דבר שכולנו יודעים ומבינים גם בלי לחשוב על זה יותר מדי – דברים שנמצאים ברחוב, ננגעים על ידי אנשים רבים. הם גם נוגעים בהם באותו זמן, אבל באופן מאוד הרמוני ונעים, כי הם חפצים נהדרים.

עכשיו, מתוקף זה שרהיטי הרחוב כך ננגעים באופן קבוע ותדיר, והם שם, לאורך זמן רב, אפשר יהיה לחשוב שהם למעשה חווים מידת שימוש רבה ומרובה, ועבור כל מוצר אחר סביר שזה היה מעודד בלאי. כי בלאי הוא למעשה שחיקה של החומר הפלסטי וכן הלאה, ממנו כל מוצר שהרכבנו עשוי, עד אשר אין ממנו מספיק לתצורה תפקודית, שימושית, ויעילה של מושא כוונתנו באשר למוצר, כפי שהייתה מלכתחילה ולראשונה.

שולחן פינג פונג לרחוב

צבעי בטון זמינים

אם אנחנו לוקחים בחשבון ששולחן פינג פונג שנציב ברחוב, למעשה, שולחן פינג פונג ציבורי (לכל דבר ועניין), יגיע לכדי חווית בלאי מזורזת, נרצה כנראה להביאו לכדי הגנה או מעטפת מסוימת, כדי לאפשר לו להחזיק מעמד. למעשה, אחד מחמשת העקרונות שדיברנו עליהם גם במאמרים אחרים באתר, מדבר על עמידות.

שכן, כאשר ברצוננו להציב ריהוט רחוב בסביבה ציבורית, עלינו לשקול במלוא העניין – איך לעזאזל, או איך ביכולתו הסטנדרטית – לעמוד בלחצים שיושבים, עומדים ונעים עליו ולעברו? בין אם זה ילדים קטנים, שמשחיתים או שלא, את רהיט הרחוב, ובין אם זה אנשים מסוימים שלא בהכרח משחיתים או בעלי כוונה לכך, ועם זאת כן עושים במוצר שימוש אז יש כאן מן התרומה לבלאי שלו, ובין אם זה ברמת ההשחתה הלגיטימית והראויה לכינוי הזה במלוא סבר העניין, של ממש. ועוד המון המון גורמים, ישויות ותנועות.

והבא ניקח בחשבון מזג אוויר. בישראל הוא יכול להיות מאוד חם, ולעתים גם מאוד קר, וכשהוא קר – זה לרוב מפתיע אנשים, ועם זאת זה נדמה, לפחות לנו – כותבי המאמר – שהם מופתעים באופן דיי עקבי מהקור, אם כי אולי מופתעים לטובה, כי קור זה עניין מעניין, מחדש ושובר שגרה, גם אם רטוב משהו לעתים, ומביא עימו נתזי ברד על האף.

עדיף נתזי ברד על האף מאשר על שולחנות הפינג פונג אמרו חכמים, או כך אפשרי שאמרו, אי פעם, בזמן כלשהו ובמקום שהיה רלוונטי להם לשהות בו בזמן האמירה, אם כך קרתה ואי פעם או אי פעם תקרה. ולמעשה, יש בכך מן האמת, כי האף באמת נהנה מנתזי ברד, או כך נדמה לנו, הכותבים, כי זו חוויה מרעננת ובכל מקרה – יש לו את הזכות שבחידוש הרקמות. לשולחן הפינג פונג הציבורי אין את אותה מעלה, מה שיש זה מה שיש, ויש לתקן בהתאם כדי להמשיך להשתמש. לא כך?

אז ישבו חכמינו ואמרו - "תן לי את זה, אבל מבטון"

מדוע דווקא מבטון, ולא מעץ, ברזל, אלומיניום, נירוסטה - ושאר רכיבים מעניינים?

ההיגיון הבריא והידע שלנו בנושא מספר לנו שעץ רגיש יותר להשחתה ולתנאי מזג אוויר מאשר בטון, על אף שיש ריהוטי רחוב מעץ, הקיימים בלאו הכי, אך אולי יש סיבה מעניינת לכך שהוא לא נבחר. שכן שולחן פינג פונג מבטון – מחירו יכול להיות אשר יהיה, ועם זאת משקלו סביר להיות בסביבות ה-2 טונות, משקל שלעץ יכול להיות מאתגר להשוות. אם בדברים כבדים עסקיננו, אז שולחנות פינג פונג מבטון לרחוב לוקחים את הגביע ומנצחים בגדול.

ומנגד, גם ברזל יכול להצטיין בעמידות נגד תנאי מזג אוויר ובלאי מסוים. אך, כאמור, לא כמו בטון מוחלק. כי ברזל, כל עוד לא טופל בשיטת עיבוד מתאימה שתאפשר לו שלא להחליד, כנראה יחליד, ואז גם יגיע לכדי בלאי מואץ, וגם לא יהיה בטיחותי יותר למי שעושה בו שימוש, לאור כך שהוא יכול להישבר במקומות בהם ישנה חלודה, מה שייצור מקומות חדים למגע. אז לא, לא ברזל.

שולחן בטון לפינג פונג

אלומיניום, לעומת זאת – הוא חומר עדין, יציב בחוזקו, שומר על איכותו, לא מצריך תחזוקה, קל משקל יחסית, ואינו מחליד כלל, לרוב. אז מדוע לא באלומיניום? כי בטון הוא המלך החדש של שולחנות הפינג פונג הציבוריים, וכך הוחלט על ידי מועצת החכמים שהחליטה ליצור אותו. זה לא שאינן שולחנות פינג פונג ללא יציקות ברזל ומתכות או לפחות בציפוי, אלא שזה פשוט הדגם הקלאסי, שדיי בטוח שלא יקרה עבורו ואיתו שום דבר שיוצא מגדר הצפוי. כי גם אם מזג האוויר והילדים העקשנים ביותר ייאחדו כוחות, הבטון פשוט יעמוד שם וכנראה לא באמת ישים לב מה קורה. ועל כן יש לו רמת עמידות שלא ניתן להתווכח עימה כלל וכלל, וזה, רבותיי, מה שאנחנו מחפשים בריהוט רחוב. או לפחות, זה אחד הדברים שאנחנו מחפשים בריהוט רחוב, ישנם עוד הרבה, שקשורים יותר לסיבה הספציפית עבורה אנחנו רוצים להציב אותו מלכתחילה באזור הציבורי, וכמובן מחירו.

מחיר של שולחן פינג פונג מבטון

על כן שולחן פינג פונג מבטון – מחיר שאינו כה משתנה ונע ברמה יוצאת מן הכלל, לאור כך שהדגם הוא דיי סטנדרטי ויצוק, ואלא אם כן מבצעים התאמות אישיות או מבקשים להמציא אותו מחדש – אז המחיר דיי סביר לצפייה מראש, או לפחות הטווח שלו, בשונה אולי ממוצרים אחרים שאפשר לרכוש כריהוט רחוב וכריהוט פנים.

שולחן פינג פונג בטון מחיר

זו הצעה נחמדה לקדם זמן איכות עם המשפחה. כך שאם יש לך משפחה, והנך מעוניין לאחד איתם קשרים ולבלות זמן איכות יחדיו – מדוע לא נצא כולם יחדיו לשולחן הפינג פונג מבטון הציבורי ונשחק משחק או שניים? זה יכול ליצור הרבה חיבור, ועל פי הכתוב באותה כתבה גם שיפור היכולות האישיות שלנו ושל הילדים, במידה ואנחנו מביאים אותם ולא פשוט הולכים לשפר יכולות אישיות בלי קשר, כי אנחנו אנשים בוגרים ועצמאיים ולוקחים אחריות על פיתוח היכולות שלנו ועל ההתקדמות המקצועית שלנו, ועל כן התרגול בשולחן הפינג פונג הוא עניין שבשגרה עבור אנשים שכמונו, או כך זה נדמה למי מאיתנו שחושב כך, אולי חושב כך בעקבות המאמר הזה, לכל הפחות. ואם כך הדבר, אז אפשר לראות בזה הצלחה גדולה, כי זו מחשבה שמקדמת משחק, וזה תמיד נהדר. תודה על קריאתך.זו הצעה נחמדה לקדם זמן איכות עם המשפחה. כך שאם יש לך משפחה, והנך מעוניין לאחד איתם קשרים ולבלות זמן איכות יחדיו – מדוע לא נצא כולם יחדיו לשולחן הפינג פונג מבטון הציבורי ונשחק משחק או שניים? זה יכול ליצור הרבה חיבור, ועל פי הכתוב באותה כתבה גם שיפור היכולות האישיות שלנו ושל הילדים, במידה ואנחנו מביאים אותם ולא פשוט הולכים לשפר יכולות אישיות בלי קשר, כי אנחנו אנשים בוגרים ועצמאיים ולוקחים אחריות על פיתוח היכולות שלנו ועל ההתקדמות המקצועית שלנו, ועל כן התרגול בשולחן הפינג פונג הוא עניין שבשגרה עבור אנשים שכמונו, או כך זה נדמה למי מאיתנו שחושב כך, אולי חושב כך בעקבות המאמר הזה, לכל הפחות. ואם כך הדבר, אז אפשר לראות בזה הצלחה גדולה, כי זו מחשבה שמקדמת משחק, וזה תמיד נהדר. תודה על קריאתך.