שיפוצים בירושלים

שיפוצים בירושלים

הסיבות לביצוע שיפוצים בירושלים

אחת מהסיבות הנפוצות לשיפוץ דירה בירושלים היא הרצון לשפץ את הדירה לפני מכירתה על מנת להעלות עת ערכה ואת מחירה. שיפוץ מוצלח של דירה לקראת מכירתה יכול להעלות את מחירה בעשרות אחוזים ולהפוך אותה למציאה שתימכר במהרה ובקלות. ברוב המקרים, כל מה שנחוץ לשיפוץ דירה לפני מכירה הוא שיפוץ קל וחיצוני אשר יתמקד בצביעה, ריצוף מחודש, חידוש חדרי הרחצה והשירותים וחידוש ושיפוץ המטבח. עם זאת, יש לשים לב שלא לעבור את הגבול. למה אנו מתכוונים? השיפוץ צריך להיות סביר ותואם לערך הבסיסי של הדירה. השקעה של מאות אלפי שקלים בשיפוץ דירה אשר שוויה הוא סביב מליון עד מליון וחצי שקלים יכול להביא למצב בו על מנת שתצאו ברווח ולא בהפסד תצטרכו למכור את הדירה במחיר גבוה הרבה יותר ממחיר השוק הריאלי שלה. במילים אחרות, אין טעם לבצע שיפוץ יוקרתי בדירת שלושה חדרים בנוה יעקב, לצורך העניין.  במקרה כזה, כדי להפוך את הדירה לאטרקטיבית ולהעלות את ערכה די יהיה בשיפוץ בסיסי – לדוגמה : ריצוף בגרניט פורצלן או פרקט למינציה, ולא פרקט עץ תלת שכבתי או רצפת בטון מוחלק. חידוש חדרי הרחצה כך שיהיו מודרניים, חדישים ונעימים לשימוש אך לא חידוש חדרי רחצה בקו יוקרתי וחדשני מדי אשר ידרוש תקציב שיפוץ גבוה במיוחד ויאלץ אתכם להעמיד את הדירה למכירה במחיר לא אטרקטיבי.  לעומת זאת, שיפוצים בירושלים של דירות גדולות ובתים פרטיים באזורים מבוקשים יכולים בהחלט להיות שיפוצים מקיפים ובסטנדרט גבוה ויוקרתי מכיוון שערך הדירה הבסיסי הוא גבוה, וגם לאחר עליית ערך הדירה בעקבות השיפוץ, הוא יישאר ריאלי.

סיבה נפוצה נוספת לשיפוץ דירה בירושלים היא שיפוץ דירה לאחר רכישה על מנת לשדרג את הקיים ולהתאים אותו לאופי הדיירים החדשים בו. כך ניתן להפוך דירה בעלת ארבעה חדרי שינה קטנים לדירה מרווחת בעלת שני  חדרי שינה, יחידת הורים הכוללת חדר ארונות וחדר רחצה, והאזורים המשותפים בה גדולים ומרווחים.
יוקר המחייה הגבוה בירושלים ומחירם הגבוה של בתים ודירות בירושלים מביאים לכך שמשפחות רבות בוחרות לשפר דיור על ידי שיפוץ ושדרוג הדירה יותר מאשר על ידי רכישת דירה גדולה יותר. תכנון מחודש של דירה קיימת וחלוקה מחודשת שלה יכולים להוסיף חדר שינה נוסף, קומה נוספת או מתחמים נוספים בבית הקיים ולהתאימו למשפחה המתרחבת או לצרכים המשתנים של בני הבית.

תקרה מעוצבת עם לדים
תקרה מעוצבת עם לדים
עבודות גבס

היקף השיפוץ הוא אחד המשתנים הגמישים ביותר בנושא שיפוץ דירות, והוא נע בין שיפוץ ממוקד ביותר כגון שיפוץ חדר אמבטיה או שיפוץ מטבח, לבין שיפוץ של קומה אחת בבית ועד שיפוץ כללי. עוד היבט שנוגע להיקף השיפוץ הוא היבט שנגענו בו מקודם יותר והוא האם מדובר בשיפוץ חיצוני בלבד, קרי החלפת ריצוף, חידוש חדר אמבטיה וחדרי השירותים ואולי גם שיפוץ המטבח, או שמדובר בשיפוץ מעמיק הכולל החלפת תשתיות מים, ביוב, חשמל וכן הלאה. במקרה שמדובר בדירה ישנה מאד שלא שופצה בעבר, סביר להניח שיהיה צורך בשיפוץ מעמיק יותר. לדוגמה, מערכת החשמל בדירות ישנות רבות הינה מערכת חשמל מיושנת אשר עובדת על מתח של 25 אמפר בלבד. משנות השבעים השתנה הסטנדרט ומערכות החשמל הן של 40 אמפר וחיבור תלת פאזי. גם הצנרת בדירות ישנות מאד היא בדרך כלל צנרת ברזל שהספיקה להחליד, להיסתם, אולי אפילו להתפוצץ, ושזרם המים בה הוא בדרך כלל נמוך ולא מספק. במקרה כזה השיפוץ יכלול גם החלפה של הצנרת בצנרת חדשה, רצוי מסוג SP.

אם אתם מעוניינים בשיפוץ דירה בירושלים, בכל היקף שהוא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח להגיע לפגישת היכרות, ולהגיש לכם הצעת מחיר ראויה והוגנת.כמובן שאנו מתאימים את הבניה והשיפוץ לחזות העיר ומשתמשים בחיפויים המותאמים לעיר, הכוונה היא לאבן ירושלמית. חברתנו מבצעת גם פרויקטים גדולים עבור חברות ומוסדות שונים, בירושלים והסביבה, ובכל שאר רחבי הארץ. נשמח לעמוד גם לשירותכם ולהעניק לכם את השירות והביצוע הטובים ביותר.