שיפוצים בתל אביב

מתככנים שיפוץ דירה בתא? מבולבלים ממבחר גדול של קבלני שיפוצים? איזי בילדר מציעה תחרותיות ואיכות, ראו כיצד מבצעים שיפוצים בתא באופן נכון?

שיפוצים בתל אביב שונים במהותם משיפוצים באזורים אחרים בארץ, וזאת מסיבה אחת עיקרית: הבנייה בתל אביב צפופה מאד, והיא דורשת היערכות לתהליך השיפוצים מכמה בחינות: הראשונה, תכנון נכון של חלל הדירה המחודש לאחר השיפוץ, השניה – עיצוב מתאים לבנייה שמסביב, והשלישית – השארת מינימום של פסולת בנין כדי לא להפריע לשגרת הרחוב. האמת היא שאין מה לדאוג: שיפוצים בתל אביב, אם עושים אותם נכון, יכולים להתנהל בקלות וביעילות ממש כמו באזורים אחרים בארץ.

שיפוצים בתל אביב
שיפוצים בתל אביב

דירה קטנה מעט צרות ?

ידוע לכל קבלן שיפוצים מנוסה שככול שהשיפוץ במקום קטן יותר ככה יש יותר עבודה, ראו למשל חדרי מקלחות – בקובייה של 5 מ"ר יש לבצע עבודות הריסה, טיח, חשמל, אינסטלציה, סינטריה, ריצוף וחיפוי ועוד ועוד…  דירות רבות בתל אביב נחשבות לקטנות באופן יחסי, ולכן חשוב שקבלן השיפוצים יכיר בחוזקות ובחולשות של מרחב עבודה קטן. כמו כן, הדבר דורש דיוק רב, מכיוון שכל טעות נראית לעין ומשנה את התכנון המקורי, אמנות הדיוק בפרטים הקטנים מחייב את כל מי שעוסק בשיפוצים – ובמיוחד שיפוצים בתל אביב – להשקיע מחשבה ויצירתיות רבה בתכנון ובבנייה מחדש של הדירה.

שיפוצים בתל אביב – התאמה ונגישות לסביבה

הדגש השני בעבודות שיפוצים בתל אביב הוא על התאמת העיצוב למבנים הסמוכים לדירה. התחשבות בנוף שנשקף מהדירה מוספיה דגש משמעותי לעבודות ולמראה הבית, ואי לקיחתה בחשבון עשויה להביא לתוצאות שליליות: אם מחלון הבית נשקפים בתים בבניה צפופה למשל, יש לקחת זאת בחשבון ולעצב את החלל בצורה שתעניק תחושת מרחב. ואם הדירה נמצאת במיקום גבוה, אפשר לתמרן יותר עם אפשרויות העיצוב, אך עדיין יש להתחשב בנוף שנשקף מחלון הדירה ושפיתוח החוץ יתאים לשאר הסביבה

שיפוצים בתל אביב – פסולת בנין

הדגש השלישי והאחרון שקשור לעבודות שיפוצים בתל אביב אמנם לא עוסק בנעשה בתוך הדירה עצמה, אבל הוא חשוב לא פחות – התחשבות בשכנים בזמן השיפוץ עצמו: הרעש והטרחה שהתהליך מביא איתו מקשים על שגרת היומיום של השכנים, ולכן חשוב לנסות להקל עליהם כמה שאפשר. כמו כן, בישראל יש חוק האוסר על השלכת פסולת בנין לרחוב ללא בקרה, בשל סכנת זיהום מחומרים רעילים. חוק זה רלוונטי לכל מצב, ובמיוחד במקרה של שיפוצים בתל אביב, כששינוי בדירה אחת קטנה משפיע על הרחוב כולו.

לבחור קבלן שיפוצים נכון

לפני שאתם מחפשים אנשים שיבצעו בשבילכם עבודות שיפוצים בתל אביב, זכרו את הקריטריונים לעבודה נכונה בסביבת עבודה אורבאנית, והקפידו לעבוד עם קבלנים שיש להם ניסיון בעבודות שיפוצים בתל אביב. כך תוכלו להתרשם מהעבודות שהם ביצעו בעבר, ולהחליט האם הסגנון וההתאמה לצרכי הדירה והאזור מוצאים חן בעיניכם. בין אם הדירה שאתם משפצים מיועדת למגורים ובין אם להשקעה, תחום השיפוצים הוא ענין שאין להקל בו ראש. קבלן השיפוצים הוא האדם החשוב ביותר בכל התהליך, וחשוב לבחור אדם שיש לו המלצות וניסיון מוכח. ועוד טיפ חשוב – שיפוצים בתל אביב לא צריכים להיות עול כבד שחייבים לעשות, להיפך – אפשר לעשות זאת בהנאה ובכיף, בתנאי בוחרים באנשי המקצוע הנכונים.

 • מטבח לאחר שיפוץ בגווני לבן
  מטבח לאחר שיפוץ בגווני לבן
 • תוספות למטבח
  תוספות למטבח
 • עיצוב חדר אמבטיה בסגנון פרובנס
  עיצוב חדר אמבטיה בסגנון פרובנס
 • ריצוף לבית
  ריצוף לבית
 • עבודות גבס
  עבודות גבס
 • עיצוב מטבח בסגנון כפרי פרובנס
  עיצוב מטבח בסגנון כפרי פרובנס
 • שליכט ציבעוני
  שליכט ציבעוני
 • שיפוץ חדר אמבטיה
  שיפוץ חדר אמבטיה
 • צביעת דירה בגוון אדום
  צביעת דירה בגוון אדום